Duben 2008

Mám se bát?

30. dubna 2008 v 19:56 Deníček x)
Dneska můj přiblblí soused byl ve škole. Jako by toho nebylo dost měl sexuální náladu a já tričko z výstřihem. Už jsem mu chtěkla vlepit facku, ale přišla učitelka do hodiny a ja měla upě zkaženou náladu. Celý čejak jsem ztrávila čuměním do blba a uvažování nad tím jestli propíchnutí další dírky bolí. Matka mě obědnala k ušnímu a v pátek mě to čeká. Naštěstí jdu do Ostravy takže do školy nejspíš už ani nepujdu. Stejně bych tam nic nedělala jelikoš nacvičujem celý den na pitomou Školní akademiji a naše very good třidní vymyslela že budem hrád Šehrezádu. Ja byla původne tanečnice ale zkončila jsem s ním a tet jsem matka od te Šehrezady. No budu tam asi tak pul minuty kdy budu Šehrezadu objíman a ,,brečet'' při tom, kdy bude vybravešč číst. No prostě se nemužu dočkat. Sice se řekne nebýt ve škole, ale budu vztávat ještě dřív než do školy, jelikoš jem obědnaná už na 8. Fakt, jako by mě matka nemohla obědnat později a ja bych tam přijela busem. No taky bylo něco dneska sehnat normální malou stříbrnou nebo zlatou náušnici. Nakonec se matka přemohla a koupila mi nové. Sem aji ráda že budu mít další dírku aspon využiju ty naušnice co mám ze Sixu.

All x - videa

29. dubna 2008 v 18:28
Tak co kdo se vám libí v X-factoru? Mě se nejvíc líbí All x i když poslední večery to hezky zdupaly
No tak tady máte všechny jejich vystoupení (sapon doufám že nic nechybí)

I love today

28. dubna 2008 v 17:38 Deníček x)
Dneska jsem zas musela do školy. Prvno jsem se sice strašně těšila, ale cesou do školy mě ta radost přešla. Proč sakra bydlím tak daleko? to deně jdu jen 2km kvůli škole fakt bomba. Ve škole to ovšem bylo daleko lepší. Učitele byli kupodivu hodní a mě vůbec nevvolávaly takže jsem měla colou domu supr náladu, no až na dějak který jsem se včera celý den šprtala. Naštěstí jsem všechno věděla a vypadalo to že jsem byla jediná kdo se ten sešit včera odhodlal otevřít a 4hod se šprtat. V pitomích přirodovědných praktikách sme přemlouvaly úču at jdeme ven, ale ona furt že ne. je to s ní sranda. Je menší než já což už je fakt co říct když měřím 155. Apon že nás pustila dřív na oběd. Byla zas nějaka sračka. Sabka si vylila pití do talíře, tak sme se tam všichni chlamaly jak paka. Celá jídelna se na nás divala. Odpoledne jsem šla s Májou do knihovny. Ja si samo vzala ty nej knížky co tam byli a Markéta měla smůlku. Koupily jsem si x zmrzlin a vyhybály se takovým blbečkům ze školy. V paraglajmu jsem si teš toho nakoupily jak na týden a pak sme šli kemě, pustily si DVD Jon Tucker musí zemřít a u toho to všechno jedli. Bohužel Mája musela být brzo doma. No nic ja už musím jít zas dělat něco do školy.

Ne ne ne !

27. dubna 2008 v 13:31 Deníček x)
I když jsem včera psala, že se budu celý den nudit, tak jsem se nakonec vůbec nenudila. Natka mě vysvobodila ze spáru počítače a vytáhla mě ven. Sama se předtím nejspíš nudila, protože měla strašný víras když kemě přišla. Mno rozhodli jsme se že půjdem na náměstí a u cesty zastavilo nějaké auto asi tak z pěti 18letými kluky. Museli být našrot protože se nás začaly vyptávat kolik nám je atd. Jejich poslední věta byla: Tak my se stavíme. Celou cestu sme se chlamaly. Nakonec sme zkončily na Rovninách a tam sme potkaly Sabku tak sme s ní šli zpátky na náměsní jelikoš šla do kina a my dvě sme pak šli k Natčině babičce kde sme se v jednom kuse chlamaly. Dneska už takový den asi nebude. Sice je o dost tepleji, ale ja se musím učit což je fakt nefér. Ani trošku se mi nehce. Nejrači bych vzala kolo a jela někde hodně daleko, jenže mě šíleně bolí záda s toho jak jsem si večer inteligentně lehla, takže jsem odsouzena k úkolům

Toť já

26. dubna 2008 v 14:57
1. Celé jméno: Klára
2. Přezdívky: Kaki, Kakina, Kakuš, Kakušák
3. Narozeniny: 6.4.1995
4. Místo narození: porodnice v Opavě
5. Znak zvěrokruhu: blíženci
6. Pohlaví: žena
7. Třída: 7.A
8. Škola: Základní
9. Funkce: co to?
10. Město: Hlučín
11. Barva vlasů: hnědé mírně do blond

Další nudný den?

26. dubna 2008 v 14:00 Deníček x)
Tak tady u počiku sedím a uvažuju co budu dneska dělat. Už sem psala kámoškám jestli nechcou přít ale už něco mají. No popravdě řečeno mi to ani moc neva, ale tak zas nevím jak tendle nudný den zabít. Včera byl taky nudný den, ale jen do té doby než mi Natka napsala že nutně potřebuje pokecat, tak sem jí dělala psichouše. Sem celkem ráda že nemám takové kámošky jako ona i když by se někdy bodli.
Takže co budu dneska dělat? Mohla bych jít ven, jenže s kým? Mužu být jen tak na zahradě. Jo to je dobrý nápad sluníčko začíná hezky hřát. Nj ale to asi nebudu dělat celý den. Mohla bych se konečně začít učit at mám dobré znamky, ale to je zas moc nudné. Možná bych si mohla trochu uklidit v pokoji to bych aspon vyhodila plno zbytečných věcí. Nebo taky můžu vyhrabat nějaké dobré DVD a čučet se. To by mě aspon nikdo neotravoval když není ségra doma. Taky bych mohla trochu cviči at se nemusím v létě stydět v plavkách. No tak už mám toho celkem dost jak zabít tendle nudný den, ale jak se znám tak neudělám ani čtvrtinu stoho

Moje keci

26. dubna 2008 v 14:00
- něco z mého života
- Něco o mě